• Františka Křížka 683/22, Praha 7, 170 00 Praha 7-Holešovice
  • 270 005 666
  • informace@pp7.cz
    • 27 ČVC 20

    POZICE PROVOZNÍ MANAŽER/KA A PERSONALISTA/KA

    Do stabilního a přátelského týmu Polikliniky Prahy 7 hledáme kolegyni/kolegu  na kumulovanou pozici provozní/ho manažera a personalisty pro zajištění efektivního provozu a administrativní podporu vedení zdravotnického zařízení se 16 lékařskými odbornostmi.

    Úvazek: 1,0

    Nástup: ihned

    Požadujeme:

    Ukončené středoškolské vzdělání

    Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, Excel)

    Velmi dobré organizační schopnosti, pečlivost a odpovědnost

    Velmi dobré komunikační schopnosti

    Samostatnost, loajalita, flexibilita a iniciativní přístup, ochotu se učit nové věci

    Výhodou:

    Zkušenosti ze zdravotnictví či provozu lékařské ambulance

    Orientace v systému vykazování péče na zdravotní pojišťovny, či práce s programem na vykazování péče (Medicus, PC doktor apod.)

    Nabízíme:

    Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy na Letné

    Plat a osobní ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a předchozím zkušenostem

    Možnost profesního a finančního růstu, možnost podílet se na nových projektech ve zdravotnictví

    Další zaměstnanecké benefity -3 dny placeného volna – tzv. „sick days“, 5 týdnů dovolené, stravenky

    Náplň práce:

    PROVOZNÍ MANAŽERKA

    Organizační a administrativní zajištění provozu Polikliniky Prahy 7 – zdravotnického zařízení se 16 lékařskými odbornostmi, především pak:

    koordinace sekretariátu, recepce a externích spolupracovníků (správa IT, vykazování dávek)

    příprava, evidence smluv, objednávek a provozních záležitostí dle platné legislativy ve zdravotnictví

    komunikace se zdravotními pojišťovnami a dalšími státními institucemi ve zdravotnictví

    kontrola, aktualizace, příprava interních směrnic a opatření ředitelky

    zastupování ředitele/ky v době její nepřítomnosti

    PERSONALISTIKA:

    inzerce a aktivní vyhledávání lékařů/sester, vedení pohovorů, agenda spojená s personalistikou v ZZ

    evidence a plánování školení a vzdělávání zaměstnanců, certifikáty celoživotního vzdělávání, atestace apod.

    příprava a nastavení systému odměňování zaměstnanců, pracovní řád apod.

    Více informací o Poliklinice Prahy 7 se dozvíte na www.poliklinikaprahy7.cz. V případě vašeho zájmu zašlete životopis a motivační dopis na e-mail: sekretariat@pp7.cz