• 18 BŘE 20

Vážení klienti Polikliniky Prahy 7,

Naši lékaři a sestry jsou Vám k dispozici v jejich běžných ordinačních hodinách.

Před osobní návštěvou polikliniky lékaře nejprve kontaktujte telefonicky či emailem. Lékař/zdravotní sestra Vám sdělí termín/čas návštěvy. Lékaři Vám mohou předepsat léky i pomocí ereceptu bez nutnosti osobní návštěvy.

Buďte, prosím, tolerantní k našim lékařům a sestrám, pokud nezvedají telefon hned a zavolejte znovu.

Při návštěvě ordinace, respektujte, přijatá hygienická opatření:

• noste ochranné roušky/respirátory
    • udržujte odstup od vchodu do ordinace (po zaklepání odstupte zpět do označené diskrétní zóny)
    • vydesinfikujte si ruce desinfekcí v čekárně/ordinaci nebo si vezměte ochranné rukavice (od sestry)
    • v čekárnách udržujte odstup od ostatních pacientů (doporučené jsou 2 metry)
    • nevstupujte do čekárny, pokud je tam více než 5 osob

Kontakty a ordinační dobru najdete zde na webových stránkách www.poliklinikaprahy7.cz pod jednotlivými lékaři nebo na dveřích čekáren.

Odběrové místo a stomatologové jsou soukromé zdravotnické praxe v budově Polikliniky Prahy 7 a toto opatření se na ně nevztahuje. Prosíme kontaktujte je napřímo telefonicky.