• 20 SRP 21

Od 2. září bude Poliklinika Prahy 7 očkovat bez nutnosti rezervace

Ve zdravotnickém zařízení sedmé městské části Poliklinice Prahy 7 vzniklo v květnu tohoto roku očkovací centrum. Zájemci o vakcinaci se do něj mohou hlásit přes centrální rezervační systém. Od 2. září 2021 chystá poliklinika ve spolupráci s MČ Praha 7 novinku. Lidé se budou moci přijít nechat naočkovat i bez předchozí rezervace. Očkování bude probíhat každý čtvrtek od 17:00 do 20:00 hodin v přízemí polikliniky.

„Po úspěšné očkovací akci na přelomu června a července, kdy jsme v ZŠ Strossmayerovo náměstí naočkovali v pevně daných termínech na 3000 lidí, jsme hledali další způsob, jak co nejvíce zjednodušit přístup k vakcinaci pro další zájemce. Stále jsou zde lidé, kteří dosud váhali nebo očkování z časových důvodů či obav z rezervačních systémů odkládali. Nyní mají možnost přijít ve čtvrtek podvečer do naší polikliniky a nechat se naočkovat bez potřeby předchozí rezervace,“ uvedl radní Prahy 7 pro sociální a zdravotní politiku Jakob Hurrle.

Na Poliklinice Prahy 7 se očkuje vakcínou Moderna. Očkovat se zde mohou zájemci starší
    16 let, kteří jsou přihlášeni k veřejnému zdravotnímu pojištění v České republice.

Očkování bez nutnosti rezervace bude probíhat od 2. září 2021 každý čtvrtek od 17:00 do 20:00 hodin v přízemí Polikliniky Prahy 7 (Františka Křížka 683/22).

Další informace k očkování na Poliklinice Prahy 7 získáte zde:
    tel.: 270 005 668
    (7:00 – 16:00 hod.)