• 19 ČVC 22

Na Poliklinice Prahy 7 (Františka Křížka 22) se lze ve dvou letních termínech očkovat proti nemoci covid-19. Očkování je možné obdržet ve dnech 4. 8. a 25. 8. 2022 od 13.00 do 16.00. Aplikována je vakcína SPIKEVAX/Moderna.

Aktuálně zjišťujeme rámcový zájem veřejnosti o tyto letní termíny, aby byly zajištěny vakcíny a personální kapacity v odpovídajícím počtu. Pokud víte, že některého ze dvou uvedených termínů budete chtít využít, napište nám prosím do neděle 24. 7. 2022 na e-mail: ockovani@praha7.cz

Stačí uvést termín, který se vám hodí (bez času a dalších podrobností) a v den očkování se můžete zastavit. Na váš e-mail vám nepřijde odpověď, ani na něj není třeba nahlašovat jakoukoli změnu. Nejedná se o závaznou registraci, ale pouze orientační průzkum. Výše uvedený e-mail také neslouží k zodpovídání vašich dotazů. Děkujeme!

V případě zájmu o další informace k očkování na Poliklinice Prahy 7 se obracejte

na tel. 270 005 668 (7 – 16 hod.), e-mail: ocm@pp7.cz, ockovacicentrum@pp7.cz

Očkování v PP7 (Františka Křížka 22)

čtvrtek

4. 8. 2022                13.00–16.00       4. patro polikliniky (ordinace MUDr. Jana Zámečníka)

čtvrtek

25. 8. 2022              13.00–16.00       4. patro polikliniky (ordinace MUDr. Jana Zámečníka)

V očkovacím centru v Poliklinice Prahy 7 lze obdržet první až čtvrtou dávku. Prosíme, ověřte si, že v případě vašeho zájmu o aplikaci 4. dávky uplynuly minimálně čtyři měsíce od předchozího očkování. Využít můžete také jiná očkovací centra, která nabízejí očkování bez registrace. Jejich seznam najdete zde.

Od 15. srpna 2022 je v plánu celostátní spuštění registračního systému na čtvrtou dávku. Tato posilující dávka je doporučena především lidem starším 60 let a dospělým s přidruženými nemocemi a dále pacientům po transplantaci, nemocným s cukrovkou nebo poruchou imunity.