• 27 LED 21

  ANTIGENNÍ TESTOVÁNÍ NA POLIKLINICE PRAHY 7

  Poliklinika Prahy 7 ve vybraných ordinacích umožňuje preventivní testování antigenními testy. Nejsme velkokapacitní testovací centrum – to najdete v Holešovické tržnici – kontakt níže.

  Na testování je nutné se objednat u sestry z dané ordinace v ordinační době. Testujeme pouze do naplnění kapacit a bez objednání netestujeme.

  Upozorňujeme, že preventivní antigenní testování není určeno pro symptomatické pacienty (tj. osoby s příznaky onemocnění covid-19) nebo pro osoby v karanténě. Osoby s příznaky onemocnění kontaktují svého praktického lékaře, který indikuje potřebné vyšetření nebo vystaví žádanku na PCR test. Osoby v karanténě musí 5. – 7. den absolvovat PCR test, který indikuje praktický lékař nebo krajská hygienická stanice.

  SEZNAM ORDINACÍ provádějící PREVENTIVNÍ ANTIGENNÍ TESTOVÁNÍ

  ORL I (4. patro) – tel. 270 005 636.  Testují především pátky.
  ORL II (4. patro) – tel. 270 005 635. Testují především pátky.

  Ordinace praktického lékaře. MUDr. Jana Zámečníka (4. patro) – tel. 270 005 637 .  Ordinační doba zde.

  Dále testuje i Gynekologie – pouze nicméně pro registrované pacientky, v rámci např. preventivní prohlídky či jiného vyšetření a další ordinace specialistů opět pouze pro pacienty dané ordinace a na základě objednání u sestry.

  Kdo se může nechat otestovat a kde?

  Otestovat se mohou nechat všechny osoby, které jsou účastny veřejného zdravotního pojištění, a to opakovaně, avšak nejvýše 1× za 3 dny.
  Vyšetření se neprovádí u osob, u kterých uplynulo méně než 90 dní od prvního pozitivního výsledku PCR testu, a u osob, kterým byl v posledních 5 dnech proveden PCR test nebo antigenní test s negativním výsledkem.

  Odběrové místo na vyšetření COVID-19 v Pražské tržnici

  zajišťuje testování pro samoplátce, pro firmy i pro indikované osoby na žádanky. Nabízí jak standardní PCR testy, tak i rychlejší
  a levnější antigenní testování, samozřejmostí je i možnost lékařského potvrzení o výsledku testu pro vycestování do zahraničí. Testování probíhá na základě online objednávkového systému scan.anygence.com, kde si lidé mohou zvolit konkrétní termín a čas. Výsledky PCR testu na COVID-19 dostanou klienti do 24 hodin po absolvování odběru, výsledky antigenních testů jsou sdělovány na místě. Antigenní testování je v současné době v rámci celostátní kampaně každých 5 dní zdarma.
  Testovací centrum #safeside se nachází v Hale č. 13 v areálu Pražské tržnice (Bubenské nábřeží 306). Parkování je možné přímo v areálu vjezdem z ulice Jateční a první hodina stání je zdarma

   

  AG-test-výsledky_POZ

   

  AG-test-výsledky_NEG_1412