ANTIGENNÍ TESTOVÁNÍ NA POLIKLINICE PRAHY 7

Poliklinika Prahy 7 ve vybraných ordinacích umožňuje pacientům se nechat otestovat antigenními testy. Nejsme velkokapacitní testovací centrum – to najdete v Holešovické tržnici, a tak testujeme především pacienty Polikliniky Prahy 7 a jen ve vybraných ordinacích a do naplnění kapacit. 

Na testování je nutné se objednat u sestry z dané ordinace v ordinační době. Seznam ordinací a telefonní čísla uvádíme níže.

Kdo se může nechat otestovat a kde?

Otestovat se mohou nechat všechny osoby, které jsou účastny veřejného zdravotního pojištění.

Upozorňujeme, že preventivní antigenní testování není primárně určeno pro symptomatické pacienty (tj. osoby s příznaky onemocnění covid-19) nebo pro osoby v karanténě. I nadále platí, že osoby s příznaky onemocnění kontaktují svého praktického lékaře, který indikuje potřebné vyšetření nebo vystaví žádanku na PCR test. Osoby v karanténě musí absolvovat PCR test, který indikuje praktický lékař nebo krajská hygienická stanice.

SEZNAM ORDINACÍ provádějící PREVENTIVNÍ ANTIGENNÍ TESTOVÁNÍ

ORL I (4. patro) – tel. 270 005 636. Ordinační doba zde.
ORL II (4. patro) – tel. 270 005 635. Ordinační doba zde.

Ordinace praktického lékaře. MUDr. Jana Zámečníka (4. patro) – tel. 270 005 637 .  Ordinační doba zde.

Odběrové místo na vyšetření COVID-19 v Pražské tržnici

zajišťuje testování pro samoplátce, pro firmy i pro indikované osoby na žádanky. Nabízí jak standardní PCR testy, tak i rychlejší
a levnější antigenní testování, samozřejmostí je i možnost lékařského potvrzení o výsledku testu pro vycestování do zahraničí. Testování probíhá na základě online objednávkového systému scan.anygence.com, kde si lidé mohou zvolit konkrétní termín a čas. Výsledky PCR testu na COVID-19 dostanou klienti do 24 hodin po absolvování odběru, výsledky antigenních testů jsou sdělovány na místě. Antigenní testování je v současné době v rámci celostátní kampaně každých 5 dní zdarma.
Testovací centrum #safeside se nachází v Hale č. 13 v areálu Pražské tržnice (Bubenské nábřeží 306). Parkování je možné přímo v areálu vjezdem z ulice Jateční a první hodina stání je zdarma.